PRODÁNO – PRODEJ RODINNÉHO DOMU PŘEROV – DLUHONICE

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte nemovitost, do které se stačí jen nastěhovat? Po rekonstrukci a včetně vybavení? Tak potom by se Vám mohla líbit tato nabídka.

Tento rodinný dům se nachází v obci Dluhonice, městské části města Přerova a je skvělou ukázkou klidného a pohodového rodinného bydlení.

Dům je dispozičně řešen jako 4+kk, kdy má 3 samostatné pokoje, obývací pokoj spojený s kuchyní, 2 koupelny a 3 WC. Disponuje také druhou kuchyní s kuchyňskou linkou, kterou můžete využívat třeba pro Vaše návštěvy apod. Na uzavřeném dvoře, který Vám nabídne dostatek soukromí a klidu je k dispozici kryté posezení u kterého se nachází oáza klidu v podobě rybníčku s japonskými rybami (kapr koi). Za domem je umístěna udržovaná zahrada s okrasnými a ovocnými stromy.

Pokud máte více vozidel tak oceníte 3 parkovací místa a garáž se sekčními vraty na vlastním pozemku.

Jako veliký BONUS se nemovitost prodává včetně veškerého vybavení a zařízení, které bylo pořízeno před nedávnem.

Jedná se o bezbariérový přízemní zděný dům, který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2010. Je tedy izolovaný a zateplený. Má novou střechu včetně krytiny. Nové odpady a rozvody vody jsou již v plastu, kdy zásobování vodou je zajištěno jak dálkovým vodovodem, tak i možného využití studny pro celý objekt. . Novou elektřinu v mědi. Nové plovoucí podlahy a keramická dlažba, přičemž v koupelně, na chodbě a v kuchyni je podlahové vytápění. Okna plastová trojskla, která mají výrazně lepší tepelně izolační i protihlukové vlastnosti a mnohem více…

Vytápění a ohřev vody je řešen kombinovaným plynovým kotlem. Vytápění je možné také kotlem na tuhá paliva (dřevo/uhlí), což v dnešní době jistě oceníte.

Obec Dluhonice se nachází zhruba 3 km od města Přerov, má velmi dobrou dopravní dostupnost a také zastávku MHD. V rámci občanské vybavenosti nabídne obchod, poštu, autobusové zastávky, sokolovnu, dětské hřiště a nově zbudované sportovní hřiště.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií, případně vyšší nabídce.

Pro více informací a případnou prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Poloha objekturohovýDruh objektucihlový
Stav objektupo rekonstrukciZástavbaobytná
Zastavěná plocha232 m2Užitná plocha180 m2
Celková plocha pozemku546 m2Zahrada257 m2
Dispozice4 pokoje, 2 kuchyněSklepnení
Elektřina230 V, 380 VOdpadobecní kanalizace
Vodaobecní vodovod, studnaPlynplynovod
Topeníplynový kotel + kotel na tuhá paliva (dřevo/uhlí)Ohřev vodykombinovaný plynový kotel
Parkování3 parkovací místa na pozemku + garáž se sekčními vratyPENBnebyl dodán – proto třída G

V případě, že Vás plánky zajímají, tak originály Vám mohu ukázat na prohlídce anebo je získáte při koupi tohoto domu. Přesto jsem však zpracoval PŮDORYSY, na které se můžete podívat zde, abyste měli lepší představu o dispozici:

Pro lepší orientaci přikládám k dispozici záběry z DRONU:

Videoprohlídka

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

5.500.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář