NA PRODEJ MĚŠŤANSKÝ DŮM NA HORNÍM NÁMĚSTÍ V PŘEROVĚ

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Chtěli byste spojit bydlení s podnikáním anebo si chcete žít jako na zámku? Věřím, že tento dům vaše očekávání splní ať už jsou jakákoliv. 

Ať už jste rodina, investor či podnikatel a přemýšlíte kde nejlépe uložit své prostředky, věřte že tento měšťanský dům na lukrativním místě bude to pravé ořechové. Dům byl v jádru postaven v 15. století a přestavěn ve 20.století na jehož konečné podobě se podepsal uznávaný architekt pan Alois Pilc, který v tomto domě strávil podstatnou část svého života. Nefalšovaná poctivá stavba s obrovským kusem historie.

Vlastní zahrada, parkování před domem, sklep, půda a více než 280 m² celkové podlahové plochy. Orientovaný do centrálního prostoru náměstí a s výhledy na řeku Bečvu.

Celková plocha pozemku činí 393 m². Dispozičně nabízí dva byty, každý z nich 3+1 s vlastním sociálním zázemím, přičemž celková obytná plocha 280 m² dává znamení, že se v domě můžete klidně i ztratit. Což budou vaše děti milovat. 

Napojen na veškeré inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn, kanalizace). Vytápění objektu je řešeno ústředními litinovými radiátory , kotlem na tuhá paliva a případně elektrokotlem. Ohřev vody zajištěn plynovými karmami. Okna dřevěná – špaletová, dvojitá (z uličního traktu jsou po výměně).

Dům byl postupně opravován, aby odpovídal dnešním standardům. Nicméně si zaslouží další investice podle toho, k jakému účelu bude jeho další využití. To už je ale na Vás.

Historické  jádro města Přerova, které bylo v roce 2010 vyhlášeno za nejkrásnější náměstí na Moravě, je obklopeno hradbami a nachází se zde zámek a měšťanské domy. Zkratka je zde zachován génius loci. 

Na tomto místě se moc domů neprodává, ovšem nyní máte příležitost. Nepropásněte ji.

Pokud tedy chcete bydlet ve městě nebo spojit bydlení s podnikáním a být přitom na klidném a vyjímečném místě, potom může být Horní náměstí tím pravým místem právě pro vás. 

V prvním podlaží je umístěn byt o dispozici 3+1, přičemž dva průchozí pokoje s oknem na náměstí mohou sloužit jako pracovna, kancelář, přijímací salonek Vašich hostů anebo si zde vybudujete bydlení dle vlastních představ.

Ve dvorním traktu je pak situována prostorná kuchyně a obývací pokoj, jejichž využití je už na Vaši fantazii. 

Za pozornost jistě stojí i sklep, ve kterém se vrátíte, jak říkám o pár století zpět, který má ideální skladovací klima po celý rok. Své využití zde jistě najde vinný sklípek.

Ve druhém podlaží na Vás čeká kuchyně, dva pokoje s výhledem na zámek, koupelna, wc, hala a v neposlední řadě dominantní obývací pokoj s výhledem na řeku Bečvu o výměře 48 m² kde můžete s přehledem i tancovat. 

Zahrada Vám nabídne dostatek místa pro relaxaci, trávení volných chvil s rodinou či přáteli a najde se zde místo i pro bazén. Je zde umístěna vedlejší stavba, která je z části užívána jako dílna a další skladovací prostor pro různé materiály či nářadí. Najdete zde i udírnu.

Dům je ve velice dobrém technickém stavu, vhodný k úpravám dle vašich potřeb. 

Na půdě, která je vskutku obrovská, můžete vybudovat obytné podkroví anebo třeba vlastní wellness. To už je na Vás. 

Dům je volný a k dispozici ihned.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.

Tohle je zkrátka potřeba vidět naživo. V případě, že Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte mě dříve, než to udělá někdo jiný a můžeme se potkat na prohlídce.

Pro více informací mě samozřejmě neváhejte kontaktovat.

Poloha objektuřadovýDruh objektukámen, cihla
Stav objektudobrýZástavbaobytná
Způsob ochranypamátková zónaZastavěná plocha170 m²
Užitná plocha280 m²Celková plocha pozemku393 m²
Plocha v I.NP (3+1140 m²Plocha ve II.NP (3+1)140 m²
Plocha sklepa70 m²Plocha půdy140 m²
Elektřina230 V, 380 VOdpadkanalizace
Vodadálkový vodovodPlynplynovod
Topeníústřední elektrické a tuhé palivaPENBG

Pokud se nechcete trápit či přemýšlet nad plánky, tak tu mám pro Vás virtuální prohlídku – 3D SCAN. Dům, můžete projít i s nasazenými VR brýlemi!

V případě, že Vás plánky zajímají, tak originály Vám mohu ukázat na prohlídce anebo je získáte při koupi tohoto domu. Přesto jsem však zpracoval PŮDORYSY, na které se můžete podívat zde, abyste měli lepší představu o dispozici:

Videoprohlídka

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

10.800.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář