PRODEJ CHATY SE ZAHRADOU VE MĚSTĚ KOJETÍN, okr. PŘEROV

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte místo k odpočinku anebo ke trávení volného času s rodinou? Potom by Vás mohla zajímat právě tato nabídka. Nabízím Vám k prodeji chatu s číslem popisným a prostornou zahradou nacházející se v rekreační oblasti Suché louky ve městě Kojetín. Nejedná se o žádnou zahrádkářskou kolonii, kde bývá problém se soukromím, příjezdem a malým místem.

Chata Vám dispozičně nabídne obývací místnost, kuchyni, předsíň, dílnu a WC. Má 2 komíny, půdní prostor a je přízemního typu. Stav objektu je dobrý. Zastavěná plocha chaty činí 21 m², užitná plocha nabídne 32 m².

Prostorná zahrada je celá oplocená se vstupní dvoukřídlovou bránou a má rozlohu 1434 m², díky čemuž si zde můžete užít dostatek prostoru, bezpečí, soukromí a dělat co Vás napadne. Na pozemku se nachází udírna s grilem, skladovací prostor v podobě velkého dřevěného sudu ve kterém mohou najít utočiště děti, kovová nádrž na vodu, studna, okrasné a ovocné stromy – 4x jablko, 4x meruňka, 6x švestka, 2x hruška, 2x třešeň. Půda na pozemku spadá do I. třídy ochrany zemědělského půdního fondu. Bodová výnosnost této půdy je na stupnici od 6 do 100 vyjádřena hodnotou 91. Jedná se tak o vysoce produkční půdu.

Odpadové vody jsou svedeny do trativodu a zdroj vody je zajištěn ze studny. Topení chaty je zajištěno krbovými kamny na tuhá paliva, což zaručuje teplo i v chladnějších dnech. Na elektřinu je možné se napojit ve vzdálenosti cca 30 metrů od pozemku.

!! Příjezd po nezpevněné komunikaci přímo k chatě !!

Umístění v dojezdové blízkosti města nabídne veškerou občanskou vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta a kompletní síť obchodů a služeb.

Díky dostupné dopravě, kterou zajišťují vlak, dálnice, silnice a autobus, je tato nemovitost snadno dostupná. Přírodní krása okolí a klidná atmosféra chatové oblasti přitahují jak milovníky přírody, tak i rodiny hledající odpočinek nebo dostatek prostoru pro rodinné aktivity nebo pěstování různých plodin.

Pokud se Vám tato chata se zahradou líbí, neváhejte mě kontaktovat. Rád vám poskytnu další informace a odpovím na vaše dotazy.

Poloha objektuSamostatnýDruh objektuSkeletová
Stav objektuVelmi dobrýZástavbaRekreační
Zastavěná plocha21 m2Užitná plocha32 m2
Celková plocha pozemku1455 m2Plocha zahrady1434 m2
Dispozice2 pokojePočet podlaží1
VodaStudnaVytápěníKrbová kamna
KomunikaceNeupravenáUmístěníPolosamota

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

780.000 ,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář