PRODÁNO – RODINNÝ DŮM / CHALUPA – OBEC LOUČKA U BÍLSKA

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte-li dům anebo chalupu na místě, které bude klidné a obklopené lesy, pak tu máme pro Vás na prodej něco, co Vás bude jistě zajímat.

Mám tu pro Vás na prodej rodinný dům v obci Loučka u Bílska. Tato malebná obec na okraji Bouzovské vrchoviny Vás uchvátí svoji polohou, božským klidem a také rájem pro houbaře.

Rohový, zděný dům je dispozičně řešen jako 4+1 s užitnou plochou 140 m² s vjezdem na dvůr a předzahrádkou, umístěn v klidné části v blízkosti lesů.

Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě (plyn, elektřina, voda a septik s přepadem do trativodu). Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody zajištěn elektrickým bojlerem.

V prvním podlaží jsou 3 pokoje, kuchyně, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné wc, vstupní chodba, kotelna a spíž. Na podlahách PVC, plovoucí podlaha a keramická dlažba. Okna plastová.

Ve druhém podlaží je umístěn 1 pokoj a prostorný balkón s výhledy do přírody. Ve zbylé půdní části je pak možné vybudovat další obytné prostory. To už je však na Vás.

Na dvoře jsou technické místnosti pro uskladnění různého materiálu, dílna pro kutily a udírna. Pod dílnou se nachází sklep se studnou a čerpadlem.

V obci je k dispozici smíšené zboží, hospoda, autobusová zastávka, dětské hřiště kousek od domu. V nedaleké obci zatopený Lom Nová ves jako přírodní koupaliště.

Dům je volný a k dispozici ihned.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Poloha objekturohovýDruh objektucihlová
Stav objektudobrýZástavbaobytná
Zastavěná plocha130 m²Užitná plocha140 m²
Celková plocha pozemku263 m²Dispozice4+1
Elektřina230 V, 380 VOdpadseptik s přepadem
Vodaobecní vodovod, studnaPlynplynovod
Topeníplynový kotel, tuhá palivaVedlejší stavbadílna, dřevník
Orientacejih, východ, západPENBG

Pokud se nechcete trápit či přemýšlet nad plánky, tak tu mám pro Vás virtuální prohlídku – 3D SCAN. Dům, můžete projít i s nasazenými VR brýlemi!

V případě, že Vás plánky zajímají, tak originály Vám mohu ukázat na prohlídce anebo je získáte při koupi tohoto domu. Přesto jsem však zpracoval PŮDORYSY, na které se můžete podívat zde, abyste měli lepší představu o dispozici:

Videoprohlídka

Fotogalerie

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

2.200.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář