PRODÁNO – PRVOREPUBLIKOVÁ VILA V BRNĚ

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Bydlení nebo investiční příležitost? Tato vila Vám nabídne obojí.

Ať už jste rodina nebo investor, který hledá kam uložit své prostředky, věřte že tato vila Vám nabídne obojí. Byla postavena v roce 1926 místním stavebním podnikatelem jako svatební dar pro svoji dceru. Nefalšovaná poctivá stavba s kusem historie. Vlastní zahrada, parkování na pozemku, sklep a více než 170 m² celkové podlahové plochy. Disponuje 3 samostatnými bytovými jednotkami. Dvakrát 2+1 a jedna 1+1 umístěná v podkroví ve kterém lze dobudovat i další obytný prostor. Lze tak vilu využít k rodinnému bydlení nebo ji pronajímat anebo obojí. Zní Vám to jako ideální spojení, přímo ve městě? Dost možná ano.

Tato vila s dominantními renesančními sloupy Vás zaujme na první pohled. Svou neobvyklou podobou dává jasné znamení, že se nejedná o žádný projekt dle šablony ale o individuální stavbu, která v této zástavbě vyniká. 

Vila byl postupně opravována, aby odpovídala dnešním standardům. Nicméně si zaslouží další investice podle toho, k jakému účelu bude její další využití. To už je ale na Vás.

Poloha městské části Černovice na jihovýchodě města Brna mající městský charakter převážně prvorepublikových domů, znamená lukrativní místo k bydlení, které má vynikající dostupnost s veškerou občanskou vybaveností. Pokud tedy chcete bydlet ve městě nebo vlastnit investiční nemovitost s atmosférou maloměsta, potom mohou být Černovice tím pravým místem právě pro vás. 

Při vstupu do vily Vás přivítá vstupní chodba s pravotočivým žulovým schodištěm s kovaným zábradlím, jenž propojuje všechny podlaží včetně sklepa.

V prvním podlaží je umístěna bytová jednotka, která prošla v roce 2015 částečnou rekonstrukcí. Nabízí dispozici 2+1, vstupní chodbu, kuchyni, ze které je vstup na prosklenou zimní zahradu s výhledy do zeleně, dva samostatné pokoje, přičemž z jednoho je vstup na balkón s dominantními sloupy, samostatnou koupelnu, samostatné WC a spíž.

Ve druhém podlaží je bytová jednotka rovněž o dispozici 2+1, která je v původním stavu. Obrazně je stejná jako spodní byt, avšak rozměrově větší. Na místo balkónu byl tento prostor využit ve stylu půlkruhové pracovny podle novoklasicistické architektury 18. století a budete se zde cítit jako prezident. A dokonce zde najdete i tajné dveře, které vedou do koupelny. 

Podkroví pak ukrývá byt o dispozici 1+1 se sociálním zázemím, který sloužil k ubytování studentů či služebnictva. Ve zbylé půdní části se pak nabízí možnost vybudovat další obytný prostor.  

A konečně zahrada velká tak akorát! 240 m² stačí bohatě k tomu, abyste uspokojili své zahradnické choutky, děti měli své vlastní hřiště a umístili zde klidně i bazén. Jako zdroj pro zalévání pak můžete využít vlastní studnu. 

Orientace vily na východ a západ dává jasné znamení, že o dostatek denního světla zde nebudete mít nouzi. 

Vila je volná a k dispozici ihned.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.

Tohle je zkrátka potřeba vidět naživo. V případě, že Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte mě dříve, než to udělá někdo jiný a můžeme se potkat na prohlídce.

Pro více informací mě samozřejmě neváhejte kontaktovat.

Poloha objektuřadovýDruh objektucihlová
Stav objektudobrýZástavbaobytná
Zastavěná plocha122 m²Užitná plocha170 m²
Celková plocha pozemku440 m²Zahrada240 m²
Plocha bytu v I.NP (2+1)70 m²Plocha bytu v II.NP (2+1)77 m²
Plocha bytu v podkroví (1+1)23 m²Plocha sklepa70 m²
Elektřina230 V, 380 VOdpadkanalizace
Vodadálkový vodovod, studnaPlynplynovod
Topeníústřední plynovéPENBG

Pokud se nechcete trápit či přemýšlet nad plánky, tak tu mám pro Vás virtuální prohlídku – 3D SCAN. Vilu, můžete projít i s nasazenými VR brýlemi!

V případě, že Vás plánky zajímají, tak originály Vám mohu ukázat na prohlídce anebo je získáte při koupi této vily. Přesto jsem však zpracoval PŮDORYSY, na které se můžete podívat zde, abyste měli lepší představu o dispozici:

Videoprohlídka

Fotogalerie

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

12.000.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář