RODINNÝ DŮM SE ZAHRADOU V HORNÍ MOŠTĚNICI

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Vítejte na stránce domu, který lze charakterizovat různými slovy a zároveň ukrývá velký potenciál. Úsporný, prostorný, klidný, víceúčelový. Zkrátka těžko budete v nabídce hledat něco podobného.

Dům se nachází na rovinatém pozemku v obci Horní Moštěnice, v bezprostřední vzdálenosti od města Přerov, zhruba 2 km. Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností – autobusová i vlaková zastávka, mateřská škola, základní škola, bezbariérové zdravotní středisko, pošta, obchody, restaurace a další. Najdete zde úplně vše k plnohodnotnému rodinnému bydlení.

Dům je samostatně stojící, celopodsklepený, dispozičně řešený jako 5+kk a prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2016. Novou fasádu a krytinu střechy si můžete udělat dle svých vlastních představ. Tento objekt je možné ihned užívat a může tak sloužit jako vaše nové útočiště na místě, na kterém novostavbu postavíte už velmi těžko.

Komín byl zhotoven nový včetně izolace, vyvložkování.

V přízemí se nachází obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelním koutem, spíž, ložnice a koupelna s WC. Podlahy v koupelně, obývacím pokoji a kuchyně jsou nově vybetonované včetně armatury a 10 cm polystyrénu. V obývacím pokoji se nachází plovoucí podlaha, na chodbě a v koupelně keramická dlažba. V 1. patře domu jsou umístěny 3 pokoje, technická místnost a WC. Na podlahách OSB desky, na kterých je položen koberec nebo linoleum.

V domě je samozřejmě nová elektroinstalace v mědi – dvousazba. Nové omítky, nové odpady v plastu, nová plastová okna v celém domě, nové zárubně včetně dveří, nová kuchyňská linka a další. 

Vytápění a ohřev vody řešen kombinovaným kondenzačním plynovým kotlem značky Viessmann (nejvýkonnější ve své třídě, na kterém lze korigovat teplotu do zásobníku vody). Druhá možnost vytápění je rozvodem teplého vzduchu z krbu s výměníkem, napojený na radiátory a podlahové vytápění v koupelně. Regulace výměníku možná komínovou klapkou nebo změnou rychlostí na oběhovém čerpadle. V případě využívání tohoto typu vytápění se dá říci, že bydlíte pouze za náklady na elektriku a vodu.

Na prostorné zahradě máte k dispozici sice starší skleník ale funkční s vlastním vytápěním, takže můžete pěstovat zeleninu a jiné i v zimním období. Dále 3x hroznové víno, 3 x švestka, 2 x jablko, 1 x třešeň, 1 x ořech, 6 x túje a okrasný kanadský javor. Vedlejší stavby nabízí prostorný kotec pro psy, dílnu a sklad různého nářadí.

Dům je ve velmi slušném stavu bez známek vlhkosti. 

Parkování je možné před domem pro 2 i více aut nebo na dvoře.

Kolem domu je vše nachystáno na zámkovou dlažbu, kdy v rámci úpravy terénu byla provedena pojezdová hloubka 50 cm včetně kamení.

Ať už hledáte sídlo pro pár nebo rodinné zázemí, počítejte s navýšením počtu návštěv. V zátiší v místě současného venkovního posezení se nabízí vybudování pergoly a udírna s grilem zde pojede o 106.

Zastavěná plocha domu:120 m²Dispozice:5+kk
Zastavěná plocha vedlejší stavby:50 m²Užitná plocha:166 m²
Kompletní plocha:170 m²Plocha sklepa:47 m²
Plocha pozemku:1 265 m²Bazén ovál:3,5 m x 1,5 m
Krbová vložka:AquadorPlynový kotel:Viessmann
Druh budovy:CihlováVlastnictví:Osobní
Typ domu:PatrovýPoloha domu:Samostatný
Střecha:SedlováDruh krytina:Eternit
Kanalizace:VeřejnáElektrický proud:230 V / 400 V
Studna:AnoPENB:G
Náklady na provoz pro 4 osoby: elektrika – 1.000,-Kč/měs., plyn – 3.200,-Kč/měs., voda – 6.000,-Kč/rok

Uvedené plochy odpovídají doloženému plánu a katastrální mapě.

Fotogalerie

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

Chcete, aby i o Vaši nemovitost byl veliký zájem? Zavolejte mě!

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář