PRODÁNO – Baťovský půldomek ve Zlíně

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte klidné bydlení, jaké si v bytě nedovedete vůbec představit? Co takhle rovnou baťovský půldomek se zahradou a vlastním parkovacím stáním…

Nabízím jednopodlažní, částečně podsklepený rodinný půldomek ve Zlíně, s dispozicí 3+1 a podlahovou plochou 78 m². Jak již bylo sděleno má jedno patro a jeho součástí je pozemek o celkové rozloze 189 m².

V přízemí domu je umístěn prostorný obývací pokoj s orientací na sever a na východ, který Vám poskytne dostatek světla během dopoledne a k večeru budete mít příjemnou atmosféru. Kuchyň s kuchyňskou linkou je orientována na jih s výhledem na parkovací místo. Oddělená prostorná koupelna s vanou, WC, umyvadlem a prostorem pro pračku. V horním patře najdete ložnici s orientací na východ a dětský pokoj, který Vám poskytne dostatek přirozeného denního světla. V dětském pokoji se nabízí možnost instalace okna na jižní stranu.

Domek je v původním ale velice udržovaném stavu, který Vám poslouží jako dobrý základ pro dokončení rekonstrukce dle vlastních představ. Elektřinu má v mědi. Rozvody vody a odpadů jsou již v plastu. Vytápění je řešeno plynovým kotlem umístěným ve sklepě. Ohřev vody zajišťuje plynová karma umístěná v koupelně. Okna plastová. Sklep má plochu 15 m² a nabízí další skladovací prostor, kde je možné vybudovat například pracovnu apod.

Součástí domu je parkovací místo, zahrada vybavená při vstupu do domu pergolou se střešními a stínícími prvky. Na zahradě na Vás čeká jezírko, okrasné stromy a kůlna pro uskladnění různého nářadí nebo materiálu.

Veškeré občanská vybavenost je v dosahu. Zkrátka ideální klidné bydlení kousek od centra města. Chtěli byste to mít i kousek od přírody? I to Vám tento domek nabídne. Naučná stezka Lazy se odtud nachází necelých 700 metrů. Jedná se o oblíbenou lokalitu.

A co víc? Nebudete mít problém s parkováním, i když se to zdá v této části města nemožné. Nevěříte? Přijďte se o tom sami přesvědčit.

Dům je volný a k dispozici ihned.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií. V případě většího počtu zájemců, bude nemovitost prodána nejvyšší nabídce.

Prohlédněte si fotogalerii, virtuální prohlídku, zhlédněte video a pokud Vás nabídka zaujala nebo byste chtěli znát více informací, tak zavolejte a domluvte si prohlídku.

Průkaz energetické náročnosti budov nebyl dodán, proto je publikována třída „G“.

3D SCAN

Videoprohlídka

CENA

2.950.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Kontaktní formulář