STAVEBNÍ POZEMEK LICHNOV, okr. Bruntál

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte pozemek pro výstavbu Vašeho vysněného domu, usedlosti, penzionu a jiné? Potom by Vás mohla zajímat tato jedinečná nabídka.

Nabízím Vám na prodej pozemek pro bydlení v klidné části obce Lichnov u Bruntálu. Celková plocha pozemku činí krásných 1 525 m² a nabízí široké spektrum využití.

Jedná se o plochu smíšenou obytnou, vhodnou pro výstavbu rodinného domu, venkovské usedlosti, stavbu pro rodinnou rekreaci, stavbu pro občanské vybavení (např. stravování, ubytování, penzion apod.).
V rámci velikosti pozemku nebudete mít žádné omezení.

Elektřina (230V, 380V) je na pozemku, obecní vodovod na hranici pozemku, plynovod je vzdálen cca 20 metrů a kanalizace není v obci zřízena. Odpadní vody jsou tak řešeny žumpou, příp. čističkou odpadních vod.

Pozemek je oplocen po celém svém obvodě. Přístup je zajištěn po asfaltové komunikaci s možností přístupu ze zadní strany pozemku po polní cestě.

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně školy, školky, zdravotnického zařízení, pošty a supermarketu. V těsné blízkosti se nachází muzeum vidlí, lesy, kouzelná příroda a kopec Kukačka (517 m n. m.).

Geomorfologicky patří Lichnov k provincii Česká vysočina, subprovincii Krkonošsko-jesenické (Sudetské), oblasti Jesenické (Východosudetské) (geomorfologický celek Nízký Jeseník, podcelek Brantická vrchovina).

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Plocha pozemku 1 525 m²Vodní pramenano
Elektřina230V / 380V – na pozemkuPlynovod20 metrů od pozemku
Vodovodobecní vodovod na hranici pozemkuKanalizacenení
Dopravasilnice, autobusKomunikaceasfaltová
Umístěníklidná část obceVybavenostškola, školka, restaurace, supermarket, pošta, zdravotnictví

Videoprohlídka

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

3.080.000,-Kč (991,-Kč/m²)

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář