O mě

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Podnikání jsem se začal věnovat ve svých 24 letech. V roce 2012 jsem založil společnost OK financial CZ s.r.o., zabývající se dluhovým poradenstvím, insolvencemi, pomoci lidem z dluhových pastí a exekucí. Tato společnost funguje dodnes. Nicméně v rámci novely insolvenčního zákona, již nemůže tuto činnost vykonávat, a tak se pomalu transformuje na společnost, která se bude zabývat finančními službami.

Obchodu s nemovitostmi se naplno věnuji od roku 2014 a v roce 2017 jsem založil realitní kancelář OKF REALITY, jelikož mám rád výzvy, rád se pouštím do nových projektů a případů, které jsou komplikované nebo pro někoho neřešitelné. Mým hlavním cílem je vybudovat úspěšnou realitních kancelář, která zastává vaše potřeby, hájí vaše zájmy a bezpečně vás provede celou realitní transakcí.

V roce 2018 jsem v rámci akreditovaného vzdělávacího programu podle vyhl. MŠMT č. 176/2009 Sb. absolvoval program Oceňování nemovitostí na Vysoké škole realitní – Institut Franka Dysona v Brně.

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností. Jako nezávislý realitní makléř jsem schopen vycházet vstříc svým klientům v maximální možné míře.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům. To vše s jasným cílem: PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Ve volném času se věnuji své dceři a rodině, hraji na kytaru (od 10 roku) – i na různých akcích nebo jen tak pro pobavení. Jako muzikant jsem prošel třemi kapelami jako zakladatel (Imhotep, SYSTEM OF A DOWN REVIVAL, Bumbrlíci z pomerančové zahrady).  Rád si zajdu zahrát golf jako amatér. Miluji přírodu. Mám rád zemi českou a slušné lidi. Nemám rád lež a vnitřnosti.

Záleží mě na informovanosti a spokojenosti klienta. Dbám na svém dobrém jméně a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. 
Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo čaje.

Marek
Ondruška

Rád se postarám i o Vaši nemovitost

Do you looking for Architecture design expertise?

LISTA

reference jsou pro mě palivo

„A také pohladí ego :)“