PRODÁNO – RODINNÝ DŮM- PŘEROV-LOVĚŠICE

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Dům, který Vás bude klamat svou velikostí. Na pohled malý ale uvnitř nabídne dostatek prostoru pro celou rodinu. Hledáte-li rodinný dům s menší zahradou za cenu bytu, tak potom by Vás mohla zajímat tato nabídka.

Nabízím Vám na prodej zděný, izolovaný, patrový rodinný dům na ulici Mírová v obci Lověšice, který prošel kompletní rekonstrukcí a byl zkolaudován v roce 2016. Na domě jen zbývá dodělat fasádu, kterou už si můžete zbudovat podle svých představ.

Tento dům je ideální pro rodiny s dětmi, jelikož zdůrazňuje bezpečnost, rodinnou atmosféru a nabízí veškeré vybavení, které usnadní život s dětmi.

Dům nabízí dispozici 4+kk s užitnou plochou 110 m². V přízemí se nachází vstupní chodba, prostorná kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelním stolem se vstupem na dvůr, obývací pokoj s krbovými kamny, samostatná koupelna s vanou a samostatné WC. Druhé podlaží ukrývá dva prostorné neprůchozí dětské pokoje a ložnici orientovanou do dvorní části. Soukromí pro Vaše děti a pohodlné spaní je tedy zajištěno. Je zde vybudována i koupelna se sprchovým koutem a WC. Nechybí ani půdní prostor pro uskladnění různých věcí.

Na dvoře se nachází dílna pro kutily nebo pro uskladnění různého nářadí. Za domem menší zahrada s brankou, kde je možné zřídit přístup ze zadní strany.

Na domě proběhla rozsáhlá rekonstrukce. Dům je tedy izolovaný proti vlhkosti. Má novou střechu včetně krytiny. Nové rozvody vody a odpadů. Novou elektřinu v mědi. Nové podlahy. Plastová okna a mnoho dalšího.

Vytápění a ohřev vody je zajištěn kombinovaným elektrickým kotlem. V obývacím pokoji je možné využít krbové kamna. V koupelně, na WC a na chodbě je podlahové vytápění.

Poloha domu je také velmi výhodná, jelikož je v blízkosti školka, park, hřiště a další atrakce pro děti. Díky tomu budou vaše děti mít vždy dostatek možností k zábavě a vzdělání. V okolí se nachází také veškerá občanská vybavenost, což přispívá k pohodlnému a bezproblémovému životu.

Co se týče infrastruktury, dům je napojen na kanalizaci a dálkový vodovod. Elektřina je k dispozici ve standardním napětí 230 V a také ve vyšším napětí 380 V. Plyn je umístěn před domem ale není napojen.

Pokud hledáte bezpečný a rodinný dům, který je ideální pro život s dětmi, tak je tato nemovitost tou správnou volbou.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Poloha objektuřadovýDruh objektucihlový
Stav objektupo rekonstrukciZástavbaobytná
Zastavěná plocha180 m²Užitná plocha110 m²
Celková plocha pozemku180 m²Počet podlaží2
Dispozice4+kkSklepnení
Elektřina230 V, 380 VOdpadobecní kanalizace
Vodaobecní vodovod, studnaPlynpřed domem, nepřipojen
Topeníelektrokotel,podlahové vytápění, krbová kamna Ohřev vodykombinovaný elektrický kotel
Parkovánípřed domemPENBnebyl dodán – proto třída G

Videoprohlídka

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

3.700.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář