PRODÁNO – DŮM HORNÍ NÁMĚSTÍ, PŘEROV

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Popis nemovitosti

Hledáte dům, na místě s výhledy, které zaručeně nikdo jiný mít nebude, který v sobě ukrývá kus historie, má duši, je na lukrativní adrese, pohodlně se do něj vejde velká rodina anebo chcete spojit bydlení s podnikáním? Tak jste právě našli.

Realitní kancelář OKF REALITY má pro Vás na prodej jeden z nejstarších rodinných domů, ležící přímo v srdci historického centra města Přerova na Horním náměstí.

Tento renesanční dům byl v jádru postaven zhruba v 80.letech 15. století. Přestavěn pak byl v 19. a 20. století. Díky své výjimečné poloze, kdy se nachází v těsné blízkosti přerovského zámku, máte zaručené soukromí, výhledy a absolutní klid.

Dům je orientovaný na jižní, západní i severní stranu a nachází se na pozemku o celkové výměře 593 m². Zastavěná plocha domu činí 175 m² a užitná plocha činí 250 m². Zahrada je orientovaná na jižní stranu a má výměru 145 m².
Nabízí dvě podlaží, dobový klenutý kamenný sklep ve kterém se vrátíte o pár století zpět, půdu jako další úložný prostor, dvůr a zahradu.

Dolní podlaží disponuje třemi technickými místnostmi, garáží s dílnou, dlouhou prostornou chodbou a spoustou úložných prostor. Je zde umístěn nový kombinovaný plynový kotel značky Viessmann zajišťující ohřev vody a vytápění domu, který byl instalován v roce 2018.

Zařízení domu bylo přebudováno aby odpovídalo dnešním standardům a bylo možné jej obývat. Má tedy z části elektřinu v mědi. Rozvody vody a odpadů jsou již v plastu. Má nové radiátory a rozvody topení v mědi. Základní technické zařízení byly tedy udělány. Nicméně je dům určen k rekonstrukci.

Horní podlaží disponuje 4 místnostmi, kuchyní s jídelním koutem s výhledem na zámek, sprchovým koutem, WC a zimní zahradou orientovanou na jih. Jedná se o hlavní obytnou část celého domu, kde se nyní alespoň na chvilku můžeme zasnít do těchto kouzelných míst s nádechem historie.

Za domem je dvůr s bazénem, přístavky sloužící jako další úložné prostory, které se vybízí k přebudování na luxusní a jedinečné posezení s výhledy na zámek, přerovské hradby a kostel svatého Vavřince. Po kamenných schodech mezi hradbami se ocitneme na Parkánu, kde je k dispozici vlastní zahrada o výměře 145m².

Dům je v původním ale udržovaném stavu bez známek vlhkosti.

Parkování je možné před domem pro 2 i více aut anebo v garáži.

Tento jedinečný renesanční dům umístěný přímo v centru města Vám nabídne ideální klidné místo pro bydlení a zároveň budete mít k dispozici veškeré potřeby, které Vám bydlení v centru města nabízí.

Pro více informací a případnou prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Celková plocha pozemku: 593 m² Užitná plocha: 250 m²
Zastavěná plocha domu: 175 m² Plocha sklepa: 24 m²
Zastavěná plocha vedlejší stavby: 43 m² Plynový kotel: Viessmann
Druh budovy: Cihlová Vlastnictví: Osobní
Typ domu: Patrový Poloha domu: Rohový
Kanalizace: Veřejná Elektrický proud: 230V / 400V
Stav objektu: Dobrý PENB: G

Uvedené plochy odpovídají katastrální mapě.

Videoprohlídka

Fotogalerie

CENA

6.500.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Kontaktní formulář