RODINNÝ DŮM, ul. Dr. Loubala, Obec Moravská Třebová

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Popis nemovitosti

Hledáte prostorný rodinný dům se zahradou a garáží? Jste početná rodina nebo jen máte rádi více prostoru? Přemýšlíte na nějaké vhodné investicí, která by byla pro Vás rentabilní? Pak je tato nabídka určena právě Vám. Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji dvougenerační rodinný dům v klidné části obce Moravská Třebová o dispozici 6+2.

Dům má obytné obě patra, v každém patře se nachází 3 pokoje (2 z nich jsou propojeny balkonem) kuchyň, spíž, koupelna a WC. Dále má prostorný půdní prostor ve kterém je možné vybudovat podkroví.
V přízemí jednotka 3+1.
V 1. patře jednotka 3+1.

Podsklepen po celé své ploše. Ve sklepě se nachází 2 spíže, skladovací místnost, technická místnost, prádelna, kotelna a prostorná garáž pro dvě vozidla. Vytápění je řešeno plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva.
Dům je v původním ale udržovaném stavu.

K domu náleží zahrada, kde je v současné době kotec pro psa a stavení s hospodářskými místnostmi.
Dále na pozemku vzrostlé ovocné stromy.

VÝHODA: vjezd z boční strany domu na dvůr, zahradu, který může sloužit jako další parkovací místo a nebo vjezd do garáže. Klidná část. Bezproblémová dostupnost.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (voda, elektrika, plyn, odpady).

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost (autobusová a vlaková zastávka, mateřská a základní škola, lékař, pošta, banka a jiné).

Pro více informací a pro případnou prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Videoprohlídka

Fotogalerie

CENA

Chcete, aby i o Vaši nemovitost byl veliký zájem? Zavolejte, jsem tu pro Vás..

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Kontaktní formulář