PRODÁNO – RODINNÝ DŮM V OBCI MOŘICE – 5+1, 260 M2, POZEMEK 591 M2

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte rodinný dům, do kterého se jen nastěhujete? Pohodlně se do něj vejde velká rodina, má zahradu, dvougaráž a je na strategickém místě nedaleko nájezdu na dálnici D1? Potom by se Vám mohla líbit tato nabídka. 

Mám tu pro Vás na prodej rodinný dům v obci Mořice u Prostějova.

Tento cihlový řadový dům prošel v letech 2014 až 2017 kompletní rekonstrukcí. Je částečně podsklepený, izolovaný a zateplený. Veškeré rozvody elektřiny jsou v mědi, rozvody vody a odpadů pak v plastu. Samozřejmostí je i nová střecha a krytina.

Nabízí dvě podlaží, prostorný sklep, dvougaráž, 2 kryté pergoly, dílnu, zahradu, úložné a půdní prostory, průjezd do dvoru a také možnost parkování před domem.

Celková plocha pozemku činí ideálních 591 m², kde budete mít zaručený klid a soukromí ve kterém budou vaše děti s radostí dospívat. 

Zastavěná plocha domu činí 148 m² a užitná plocha činí 260 m². 

Zahrada, která bude pro Vás a Vše děti obrovskou radostí, je orientována na jihozápad.

Oddělená dvougaráž o výměře 55 m² disponuje sekčními garážovými vraty na dálkové ovládání. Nad garáží je velký úložný prostor, který se dá využít prakticky k čemukoliv. 

Dispozičně je dům řešen jako 5+1 se 2 koupelny a spíží. Vytápění je řešeno kombinovaným plynovým kotlem, umístěným ve sklepě, který se stará i o ohřev vody. Čeká na Vás podlahové topení, stahovací rolety na dálkové ovládání, bezpečnostní systém nebo krbová kamna. 

Kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem ve kterém najdete i dětský koutek má obřích 65 m2 a je z nich vstup na kryté posezení, kde si můžete s rodinou dopřát třeba ranní snídani.

V horním patře jsou celkem 4 pokoje, šatna, koupelna, přičemž jeden pokoj je velký jako stodola s výhledem do zahrady a aby toho nebylo málo, tak je zde i obrovský půdní prostor. 

V obci je veškerá občanská vybavenost. Nabídne mateřskou školku, autobusové zastávky (necelých 50 metrů od domu), obchod se smíšeným zbožím, dětské hřiště, biocentrum Mokroš, zahradu pěti smyslů na environmentální výchovu, zámek, sokolovnu, knihovnu a mnoho dalšího. 

Dům je volný a k dispozici ihned.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.

Pro více informací a případnou prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA – 3D SCAN

Videoprohlídka

Fotogalerie

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

7.500.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář