SOUTHFORK NA PRODEJ – RODINNÝ DŮM V OBCI ČERVENKA

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Sníte o domě se zahradou a bazénem do kterého se vejde početná rodina anebo máte rádi velké prostory, a přitom všem chcete mít dostatek klidu? Potom jste možná právě našli!

Mám pro Vás na prodej jedinečnou nemovitost umístěnou na okraji chráněné krajinné oblasti Litovelského Pomoraví, kterou máte zkrátka na dosah ruky. Navíc strategické místo umístění nemovitosti, Vám zaručí maximální soukromí, vyžití a přitom to budete mít kamkoliv kousek.

Rodinný dům je po kompletní rekonstrukci, izolovaný a zateplený do kterého se stačí jen nastěhovat. Dispozičně je řešen jako 6+2 a jeho celková podlahová plocha činí 358 m². Půdorysně tvoří tvar L s vjezdem do dvoru a má dva samostatné vstupy, které tvoří prakticky dva bytové prostory. Za domem se nachází vedlejší stavba s garáží a půdou, sloužící jako společenská místnost o celkové podlahové ploše 84 m². Přičemž je možné tuto stavbu stavebně napojit na rodinný dům.

V přední části rodinného domu je umístěna bytová jednotka o dispozici 4+1 se 3 koupelnami. V přízemí se nachází vstupní chodba, sprchový kout s WC, jídelna s krbem, kuchyně, spíž, obývací pokoj a ložnice. V podkroví jsou pak umístěny dva samostatné pokoje a dvě koupelny.

V levém křídle dvorní části domu je umístěna bytová jednotka o dispozici 2+1 s jednou koupelnou. V přízemí je umístěna vstupní chodba, ložnice a kuchyně. V podkroví se nachází dominantní obývací pokoj o výměře 55 m² s krbem a se vstupem na terasu.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (obecní voda, elektřina, plyn a kanalizace – ČOV). Elektřina v mědi. Rozvody vody a odpadů v plastu. Vytápění domu je řešeno dvěma plynovými kotly, přičemž v domě jsou umístěna dvě krbová kamna na tuhá paliva. O ohřev vody se starají 2 elektrické bojlery. Jednotlivá podlaží jsou pak propojena dvěma samostatnými masivními dřevěnými schodišti.

Vedlejší stavba s garáží a půdou slouží jako společenská místnost, kde můžete trávit volné chvíle s rodinou, s přáteli a nebo vést firemní jednání do ranních hodin ať je počasí a nálada jakákoliv. Dispozičně nabídne místnost s posezením a barem. V další místností je umístěn kulečník, sprchový kout, WC, technická místnost a vstup do krytého bazénu s pískovou filtrací. Vytápění je zde řešeno krbovými kamny a ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Nabídne také kryté posezení s udírnou a grilem. Bazén disponuje kvalitním pojezdovým zastřešením.

Udržovaná zahrada má celkovou plochu 2255 m² a je to jedna velká oáza klidu a pohlazení duše. Je zde umístěno další kryté venkovní posezení a dílna, kde najde své místo i každý kutil. V zadní části je umístěn sad s ovocnými stromy.

Občanská vybavenost je dostačující. Kousek od domu se nachází známý Doubravský dům, kde to děti ale i dospělí zkrátka milují.


Obec Červenka Vám nabídne mateřskou i základní školu, obchod s potravinami, dětské hřiště, venkovní posilovnu, autobusové zastávky, vlakové nádraží a další.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Poloha objektusamostatnýDruh objektucihlová
Stav objektuvelmi dobrýZástavbaobytná, klidná část
Zastavěná plocha288 m²Užitná plocha442 m²
Celková plocha pozemku2 875 m²Zahrada2 255 m²
Dispozice6+2Sklep7 m²
Elektřina230 V, 380 VOdpadobecní kanalizace
VodaObecní vodovodPlynplynovod
Topení2x plynový kotel, 3x krbové kamnaOhřev vody3x elektrický bojler
ParkováníGaráž + 5 parkovacích místPENBG

Videoprohlídka

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

16.750.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář