REZERVOVÁNO – RODINNÝ DŮM – OBEC STARÁ VES U PŘEROVA

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte nemovitost pro vícegenerační bydlení, máte rádi větší prostory, chtěli byste spojit bydlení s podnikáním, mít prostor pro Vaše koníčky anebo hledáte investiční příležitost? Potom tu pro Vás mám skvělou nabídku.

Okouzlující jednopodlažní stavení s maximálním soukromím, průjezdem, uzavřeným dvorem, stodolou jako lusk a ideální zahradou na Vás čeká u lesa na kopci ve Staré Vsi u Přerova.

Obec Stará Ves má základní občanskou vybavenost. V rámci své jedinečné polohy máte města jako jsou Holešov, Hulín, Kroměříž, Bystřice pod Hostýnem a Přerov, téměř na dosah ruky a nájezd na dálnici D1 je ve vzdálenosti 4km.

Dům je situován v centru obce, což dává jasné znamení, že budete mít ty nejdůležitější potřeby (obchod, školka, dětské hřiště, pošta, obecní úřad) ihned po ruce.

Nemovitost je po částečné rekonstrukci a majitel na použitých materiálech opravdu nešetřil.

Přední část domu zůstala zachována v tradičním venkovském stylu a nabízí dispozici 3+1, půdní místnost, která sloužila pro pacholky, skladovací místnost nad průjezdem, koupelnu s vanou a WC. Za zmínku stojí krásné historické vchodové dveře a prostorná vstupní chodba. K dispozici je pak další půdní prostor ve kterém je možné vybudovat třeba obytné podkroví.

Dvorní křídlo po rekonstrukci v rustikálním stylu nabídne také dispozici 3+1. V přízemí se nachází velká hala – společenská místnost s posezením u krbu, připravené místo na kuchyňskou linku s veškerými přívody, otevřený obývací pokoj, koupelna s vanou, sprchový kout, WC a bidet. Na podlaze Vás čeká věčná čedičová podlaha, na stěnách cihly ze Španělska a ošetřené trámové stropy.

V podkroví jsou vybudovány 3 pokoje s radiátory a s teplovzdušným rozvodem z krbových kamen. Také je zde sprchový kout a WC.

Aby toho nebylo málo, tak zde na Vás čeká vlastní wellness v podobě vyhřívaného bazénu s regulovaným protiproudem, kompletně vyhřívaná podlaha, sauna, sprchový kout, WC a studna.
V rámci maximálního soukromí si zde můžete zkrátka dělat co chcete.

Stodola byla kompletně zrekonstruována až po střechu. Ukrývá garáž, vinný sklípek a veliký prostor pro uskladnění či pořádání čehokoli na co si vzpomenete.

Zahrada je tak akorát s příjezdem po zpevněné obecní komunikaci ze zadní strany s ovocnými stromy a navíc se jedná o stavební místo.

Celý objekt je připojen na veškeré inženýrské sítě – elektřinu, plyn, obecní vodu a obecní kanalizaci. Rozvody vody a odpadů jsou v celém domě v plastu a elektřina je v mědi. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a ohřev vody řeší plynový bojler.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost dle jeho zvolených kritérií.

Také se Vám líbí tato výjimečná nemovitost? Pro více informací a případnou prohlídku mě neváhejte kontaktovat dříve, než to udělá někdo jiný.

Poloha objektuŘadovýDruh objektucihlová, smíšená
Stav objektuPo částečné rekonstrukciZástavbaObytná, centrum obce
Zastavěná plocha390 m²Užitná plocha380 m²
Celková plocha pozemku2 382 m²Zahrada1 392 m² – stavební plocha
Dispozice8+1Stodola200 m²
Vinný sklep21 m²Elektřina230 V, 380 V
VodaObecní vodovod, studnaOdpadObecní kanalizace
PlynPlynovodTopeníPlynový kotel
Ohřev vodyPlynový bojlerWellnessBazén, sauna, sprcha, WC, vyhřívaná podlaha, plynový kotel
Parkování10 parkovacích míst i více na vlastním pozemkuPENBnebyl dodán – proto třída „G“

PŮDORYS

DRON

Videoprohlídka

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

6.500.000,- Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář