Zahrada s chatkou, Lipník nad Bečvou

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte klidné místo pro rekreaci a odpočinek na pěkném místě? Potom Vám exkluzivně nabízím na prodej zahradu v chatařské oblasti Ořechy v Lipníku nad Bečvou. Na zahradě o celkové výměře 403 m² se nachází zahradní domek, studna s užitkovou vodou a suché WC. Možnost připojení elektřiny na hranici pozemku. Domek má zastavěnou plochu 17 m². Jedná se o jednopodlažní, nepodsklepenou chatu. V chatě je k dispozici menší kuchyň a v horní části nabízí možnost přespání. Na pozemku je dále k dispozici kryté posezení a plechová kůlna pro uskladnění různého nářadí. Pozemek je oplocený. Přístup na pozemek je možný z obou stran po zpevněné komunikaci ve vlastnictví města Lipník n. Bečvou. Parkování možné na pozemku nebo před ním.

Zahrada je volná a ihned k dispozici.

Pro více informací a pro případnou prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Uvedené plochy odpovídají katastrální mapě.

Fotogalerie

CENA

Chcete, aby i o Vaši nemovitost byl veliký zájem? Zavolejte, jsem tu pro Vás..

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Kontaktní formulář