PRODEJ RODINNÉHO DOMU – BISKUPICE, OKR. SVITAVY

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte dům po rekonstrukci, ve kterém můžete spojit bydlení s podnikáním nebo máte rádi větší prostory? Chtěli byste klid a být obklopeni krásnou přírodou? Tak možná jste právě našli!

Nabízím Vám k prodeji rohový, dvougenerační rodinný dům s garáží, prostornou dílnou a zahradou v obci Biskupice u Jevíčka. Dům byl postaven v 80. letech minulého století. Celková užitná plocha činí 250 m² a stojí na pozemku o celkové výměře 1762 m². Je postaven z cihel a izolovaný proti vlhkosti. Napojen na veškeré inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn a kanalizace). Vytápění a ohřev vody je zajištěn kombinovaným plynovým kotlem. Můžete si také zatopit krbem na tuhá paliva, který má výměník s rozvodem do ústředního topení, což je veliké plus. Střecha je valbová a krov je ve velmi dobrém stavu. K dispozici je i sklep.

První podlaží nabízí dispozici o velikosti 2+1. Kompletní rekonstrukce byla provedena v roce 2017. Jsou zde použity velmi kvalitní materiály. Dispozičně nabídne vstupní chodbu, spíž, obývací pokoj, kuchyň na míru s vestavěnými spotřebiči, krásnou koupelnu s vanou i sprchovým koutem a WC. V ložnici je umístěn krb, pro romantické chvíle, ve kterém se dá zatápět i z druhé strany z kotelny. Podlaha je z modřínu, čímž je zaručena její dlouhodobá životnost. Dveře a zárubně jsou z masivu.

Druhé podlaží o dispozici 3+1 je ve velmi dobrém a udržovaném stavu. Nabídne chodbu, spíž, velký obývací pokoj, dva dětské pokoje, prostornou koupelnu s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC, kuchyň se vstupem na velmi prostornou terasu, kde můžete mít klidně i bazén a vstup na prostornou půdu po dřevěných schodech.

Ze zadní strany budovy je garáž pro osobní automobil a velká dílna o velikosti 60 m², kde se může realizovat i hodně náročný kutil anebo ji lze využít například k podnikání. To už je však na Vás.

Zahrada s několika listnatými stromy je udržovaná a nabízí dostatek místa pro jakékoliv aktivity. V těsné blízkosti protéká Biskupický potok, ze kterého nemusíte mít žádné obavy. Vaše ratolesti to zde budou milovat.

V obci se nachází mateřská škola, obchod se smíšeným zbožím, pošta, autobusová zastávka, zámek Biskupice, kostel a třeba i pálenice, kde se každý rok koná Biskupické kaléšek – festival slivovice v Biskupicích. „Nebudete stonat, nebudete mřít, budete-li Biskupickó slivovicu pít!“

Obec Biskupice, se nachází v okrese Svitavy, asi 4 km od Jevíčka, 17 km od Moravské Třebové a 20 km od Boskovic. I když se jedná o menší obec, žije celkem pestrým kulturním životem.

Okolní příroda přímo vyzívá ke sportovním výletům nebo rodinným piknikům.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Poloha objektusamostatný, rohovýDruh objektucihlový
Stav objektuvelmi dobrý, po rekonstrukciZástavbaobytná, klidná část
Zastavěná plocha136 m2Užitná plocha250 m2
Celková plocha pozemku1 762 m2Zahrada1 103 m2
Dispozice5+2Sklep20 m2
Elektřina230 V, 380 VOdpadobecní kanalizace
Vodaobecní vodovodPlynplynovod
Topeníplynový kotel, krbová kamnaOhřev vodykombinovat plynový kotel
ParkováníGaráž + 5 parkovacích místPENBnebyl dodán – proto třída G

V případě, že Vás plánky zajímají, tak originály Vám mohu ukázat na prohlídce anebo je získáte při koupi tohoto domu. Přesto jsem však zpracoval PŮDORYSY, na které se můžete podívat zde, abyste měli lepší představu o dispozici:

Videoprohlídka

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

5.850.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář