NA PRODEJ RODINNÝ DŮM – OBEC VLKOŠ U PŘEROVA

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte rodinný dům k rekonstrukci s prostornou zahradou, kde to Vaše děti budou milovat? Potom by se Vám mohla líbit právě tato jedinečná nabídka.

Mám pro Vás na prodej samostatný, cihlový, podsklepený rodinný dům, jehož celková užitná plocha činí 130 m², plocha zahrady má 1230 m² a celková plocha pozemku nabídne krásných 1 537 m². Na pozemku jsou dále umístěny vedlejší stavby, které slouží jako úložný prostor různého materiálu a jejich zastavěná plocha činí 174 m².

Dům se nachází v obci Vlkoš u Přerova, která nabídne veškerou občanskou vybavenost. Orientace na východ a západ dává jasné znamení, že o slunné paprsky nebudete mít nouzi a ve večerních hodinách můžete sledovat západ slunce.

Dispozičně je dům řešen jako 4+1 s garáží, sklepem, půdou a terasou. V přízemí se nachází prostorná vstupní chodba, obývací pokoj, ložnice, kuchyně s jídelním koutem, spíž, samostatná koupelna s vanou a samostatné WC. Horní patro Vám nabídne dva pokoje, půdní prostor a terasu s výhledy do okolí.

Dům je v původním, ale ve velice dobře udržovaném stavu. Je připojen na veškeré inženýrské sítě (elektřina, plynovod, obecní vodovod, obecní kanalizace). Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva a ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Na podlahách se nachází dřevěné parkety, dřevěné prkna, PVC a keramická dlažba. Okna jsou dřevěná špaletová. Střecha je v dobrém stavu.

Na dvoře se pak nachází vedlejší stavby v podobě dílny, kůlny a přístřešku pro uskladnění různého nářadí a materiálu.

Na zahradě jsou vzrostlé ovocné a okrasné stromy a nechybí ani skleník, který uspokojí každého zahradníka. Nespornou výhodou je přístup ze zadní strany pozemku po nezpevněné komunikaci. Díky tomu můžete využít zahradu k jakýmkoliv účelům.

Obec Vlkoš je malebná obec vzdálená 8 km od města Přerova. V obci je základní a mateřská škola, knihovna, sokolovna, tenisové a fotbalové hřiště, hospoda, prodejna potravin i rybník pro nadšené rybáře. Své místo zde najdou i milovníci psů a to díky vyhlášenému kynologickému klubu, který se v obci nachází. Nebudete zde mít nouzi ani o kulturní zážitky. Do obce je zajištěna pravidelná autobusová doprava.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost dle jeho zvolených kritérií.

Pro více informací a případnou prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Poloha objektuSamostatnýDruh objektuCihlový
Stav objektuVelmi dobrýZástavbaObytná, klidná část obce
Zastavěná plocha133 m²Užitná plocha130 m²
Celková plocha pozemku1537 m²Plocha garáží1
Dispozice4+1Plocha sklepů70 m²
Typ domuPatrový Elektřina230 V, 380 V
VodaObecní vodovod, studnaOdpadObecní kanalizace
PlynPlynovodVytápění, ohřev vodyKotel na tuhá paliva
Parkování2 PENBNebyl dodán – proto třída „G“

PŮDORYSY

POHLED Z DRONU

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

3.100.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář