PRODEJ RODINNÉHO DOMU – OBEC BOCHOŘ

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Existují rodinné domy, které Vám nabídnou bydlení a kousek zahrady. Ono to někdy stačí ale co když potřebujete anebo máte rádi více místa a chcete mít veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky?

V tom případě se občas objeví dům – stavení (zemědělská usedlost), který Vám nabídne nepřeberné možnosti využití a splnění si svých snů ať už jsou Vaše představy jakékoliv.

Hledáte-li větší dům se dvorem a zahradou, kde budete mít dostatek svého soukromí, kde si můžete splnit své představy o bydlení, příp. podnikání anebo mít prostor pro své koníčky, tak potom tu pro Vás mám něco, co Vás bude jistě zajímat!

Mám tu pro Vás na prodej rodinný dům (zemědělskou usedlost) v obci Bochoř, který je vzdálený cca 4 km od centra města Přerov a nabídne Vám dostatek místa, skladovacích prostor, zahradu a soukromí pro klidné rodinné bydlení.

Jedná se o poctivou zděnou stavbu o dispozici 3+1 s možností dobudování podkroví. Nabídne Vám prostorný průjezd na dvůr a zahradu o výměře 1206 m², skladovací prostory a zděnou dílnu s úložným prostorem, kde bylo dříve provozováno krásné truhlářské řemeslo.

Přízemní, částečně podsklepený rodinný dům zaručuje snadnou dostupnost a nachází se v řadové zástavbě. Obytná část má celkovou užitnou plochu 147 m² a skládá se ze 3 pokojů, kuchyně, samostatného sprchového koutu, samostatného WC a prostorného pokoje, který může být využit třeba jako spíž.

Stav objektu je před rekonstrukcí. Jednou z největších výhod této nemovitosti je její celková plocha pozemku, která má výměru 2207 m², což dává novým majitelům možnost upravit stavení dle svých představ a potřeb. A v neposlední řadě budou mít vaše děti dostatek prostoru pro hrátky nebo jen prosté pobíhání na čerstvém vzduchu.

Dům je orientován na východ a západ. To znamená, že budete mít každý den příjemné sluneční paprsky a možnost užívat si relaxaci či večerní posezení s rodinou.

Obec Bochoř nabídne spoustu kulturních akcí a veškerou občanskou vybavenost ( škola, školka, pošta, obchody, hospody, fotbalové a dětské hřiště atd.). Silnice a autobusová zastávka jsou v dosahu. Usnadní tak každodenní život s dětmi, jelikož budete mít vše potřebné na dosah ruky.

Dům je napojen na kanalizaci, plyn, elektřinu (230 V a 380 V) dálkový vodovod a studnu pro přívod vody. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy a krbovými kamny. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem a průtokovým ohřívačem. 

Pro případy, že byste potřebovali větší pozemek (např. pro koně, pěstování plodin, zemědělství apod.) je zde možnost přikoupit zahradu za domem o výměře 4.800 m²!

Pro více informací a případnou prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Poloha objektuřadovýDruh objektucihlový
Stav objektupřed rekonstrukcíZástavbaobytná
Zastavěná plocha305 m²Užitná plocha147 m²
Celková plocha pozemku2207 m²Zahrada1206 m²
Dispozice3+1Sklep10 m²
Elektřina230 V, 380 VOdpadobecní kanalizace
Vodadálkový vodovod, studnaPlynplynovod
Topeníel. přímotopy, krbová kamnaOhřev vodyel. bojler, průtokový ohřívač
Parkovánípřed domem, v průjezdu, na dvoře, +- 10 místPENBnebyl dodán – proto třída G

Videoprohlídka

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

3.200.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář