NA PRODEJ RODINNÝ DŮM – OBEC BŘEZÍ U MIKULOVA

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte nemovitost která v sobě ukrývá kus historie? Chtěli byste spojit bydlení s podnikáním anebo potřebujete či máte rádi větší prostory? Potom tu pro Vás máme něco co Vás bude jistě zajímat.

Mám pro Vás na prodej zděný přízemní rodinný dům jehož užitná plocha činí 180 m², skladovací prostory nabídnou úctyhodných 430 m² a celková plocha pozemku činí 1182 m².

První zmínky v tomto domě se objevují před 250 lety. Objekt je udržovaný a po zdařilé rekonstrukci včetně střechy. Má samozřejmě nějaké nedokonalosti ale ty nejdůležitější věci byly již udělány. A ty ostatní jsou už na Vás.

Dispozičně Vám nabídne 4+1, centrální obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, pracovnu, prostornou kuchyni s jídelním koutem a se vstupem na terasu, kotelnu, studnu, samostatnou koupelnu a samostatné WC. Na podlahách se nachází plovoucí podlahy a keramická dlažba. Okna jsou plastová trojskla, takže o tom co se bude dít na ulici nebudete mít zdání.

Vytápění a ohřev vody je zajištěn kombinovaným plynovým kotlem.

Dům je připojen na veškeré inženýrské sítě, tedy elektřinu, plyn, obecní vodovod a obecní kanalizaci. Rozvody vody a odpadů jsou již v plastu a elektřina je v mědi.

Brána na dálkové ovládání Vás pustí na prostorný dvůr s maximálním soukromím, kde můžete klidně pořádat oslavy a najdete zde vyhřívaný krytý bazén s protiproudem (28 m²), terasu, další kryté posezení, skladovací prostory a dva dochovalé vinné sklepy o rozloze 65 m².

Hledáte-li klidné a prostorné rodinné bydlení anebo prostory k podnikání, tak jste je právě našli. Tuto nemovitost musíte zkrátka vidět.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci dle jeho zvolených kritérií.

Pro více informací a případnou prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Poloha objektuSamostatnýDruh objektuCihlový
Stav objektuPo částečné rekonstrukciZástavbaObytná, centrum obce
Zastavěná plocha640 m²Užitná plocha180 m²
Celková plocha pozemku1182 m²Plocha skladů430 m²
Dispozice4+1Plocha sklepů65 m²
PřístupBezbariérovýElektřina230 V, 380 V
VodaObecní vodovod, studnaOdpadObecní kanalizace
PlynPlynovodVytápění, ohřev vodyKombinovaný plynový kotel
Parkování8 parkovacích míst i více na vlastním pozemkuPENBNebyl dodán – proto třída „G“

PŮDORYSY

POHLED Z DRONU

Videoprohlídka

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

8.500.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář