PRODÁNO – BYT 1+1, 37 m² – ul. bří Hovůrkových, Přerov

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Exkluzivně nabízím na prodej byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 s celkovou výměrou 37 m². Může se jednat o investiční záležitost, jelikož byt je možné koupit i se solventním nájemníkem.

Ulice bří Hovůrkových v Přerově je místo, kde se Vám bude určitě líbit. Bytová jednotka je v původním, udržovaném stavu a nabízí se tak rekonstrukce dle vlastních představ. Umístěn je v přízemí bez výtahu a ze zadní strany budovy má bezbariérový vstup, což starší lidé jistě ocení.

Disponuje vstupní chodbou s vestavěnou skříní, hlavním pokojem, kuchyní s kuchyňským koutem, samostatnou koupelnou s vanou a samostatným WC. Bytové jádro je z části umakartové. K bytu náleží sklepní kóje.

Na podlahách dřevěné parkety, PVC a keramická dlažba. Elektřina původní. Rozvody kabelové televize a internetu. Okna jsou plastová. Orientace bytu je na východ.

Budova prošla kompletní revitalizací – zateplení, fasáda, střecha, stoupačky.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. Dětské hřiště za domem. Školy, školky, obchody, restaurace, sportovní vyžití a jiné. Vynikající dostupnost na dálnici i do centra města.

Váháte? Takových bytů o této dispozici v Přerově opravdu moc není. Pokud chcete, může být Váš.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.

V případě většího počtu zájemců, bude byt prodán nejvyšší nabídce.

Prohlédněte si fotogalerii, virtuální prohlídku a pro více informací, případně prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Budu se na Vás těšit.

Uvedené plochy odpovídají katastrální mapě.

3D SCAN NEMOVITOSTI

Fotogalerie

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

1 280 000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář