BYT 2+1, 64 m² – UL. BOHUMÍRA ŠMERALA, PROSTĚJOV

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte klidné bydlení v Prostějově poblíž centra s veškerou občanskou vybaveností a dostupností? Potom tu pro Vás mám ve výhradním zastoupení na prodej byt v družstevním vlastnictví o dispozici 2+1, podlahové ploše 64 m², který prošel velmi zdařilou rekonstrukcí. V blízkosti městský rybník, na který je z balkónu velmi pěkný pohled a Kolářovy sady, kde najdete čas k relaxaci. Výborná dostupnost do města. Parkování před domem.

Byt se nachází v 1. patře panelového domu na ulici Bohumíra Šmerala. Kompletní rekonstrukce bytu – nové podlahy (plovoucí podlahy, keramická dlažba), nové omítky, elektroinstalace v mědi, udržovaná kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, nová koupelna s vanou a nové WC. K dispozici obývací pokoj, kuchyně, koupelna, samostatné WC, šatna jako další úložný prostor, ložnice a prostorný balkón. K bytu náleží sklep.

Byt je orientovaný na jih, takže je krásně světlý. V případě, slunných dnů jsou k dispozici na všech oknech, včetně balkónových dveří, elektrické rolety, které vytvoří velmi příjemné klima a zároveň dokáží vytvořit úplnou tmu i ve dne.

Bytový dům prošel kompletní revitalizací – zateplení, fasáda, nový výtah, střecha.

Byt je volný a k dispozici na základě domluvy .

Největší výhody: není třeba žádných dalších investic. Stačí se jen nastěhovat a bydlet. Velmi nízké náklady na bydlení, klidná část města, elektrické rolety na všech oknech, které vytváří příjemné klima i při velmi slunečních dnech, prostorný balkón s hezkými výhledy do zeleně a na městský rybník.

Pro více informací a pro případnou prohlídku mne neváhejte kontaktovat .

CENA

Chcete, aby i o Vaši nemovitost byl veliký zájem? Zavolejte mě!

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Kontaktní formulář