BYT 3+1, 61 m² – ul. bří Hovůrkových, Přerov

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Když hledáte byt pro rodinu či pár a chcete mít veškerou občanskou vybavenost takřka u nosu, ale nechcete akceptovat jeho ruch, bývá to ve většině případů velký problém, jelikož jsou to věci, které nejdou moc dobře dohromady. Tento byt ale nabízí obojí!. K tomu všemu se nachází přímo v přízemí, je téměř bezbariérový, takže nebudete muset čekat na výtah ani běhat po schodech a v rámci své polohy budete mít zaručený klid.

Nabízím Vám panelový byt po částečné rekonstrukci, v družstevním vlastnictví s možností převodu do osobního o který bylo již zažádáno. Nachází se v přízemí domu  na ulici bří Hovůrkových v Přerově.

Dispozičně je řešen jako 3+1, o celkové ploše 61 m2 se dvěma neprůchozími pokoji. Byt prošel částečnou rekonstrukcí. Má nové rozvody elektřiny v mědi, nové zděné jádro, novou koupelnu se sprchovým koutem, samostatné WC, keramické obklady a dlažbu. V centrálním obývacím pokoji se nachází plovoucí podlaha. V neprůchozích pokojích najdeme dřevěné parkety. Kuchyně s kuchyňskou linkou nabízí dostatek prostoru pro Vaše kuchařské umění. Okna plastová.

Na chodbě vestavěná skříň a dostatek úložného prostoru.

K bytu náleží sklepní kóje.

V okolí se nachází veškeré občanská vybavenost. Dětské hřiště za domem. Školy, školky, obchody, restaurace, sportovní vyžití a jiné. Vynikající dostupnost na dálnici i do centra města.

Byt je volný a k dispozici ihned.

Pro více informací a případnou prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Budova:panelováDispozice:3+1
Poloha:rohovýUžitná plocha:61 m²
Vlastnictví:družstevníPřevod do osobního:ano
Stav:částečná rekonstrukceSklep:ano – 2 m²
PENB:GUmístění:přízemí

Videoprohlídka

CENA

Chcete, aby i o Vaši nemovitost byl veliký zájem? Zavolejte, jsem tu pro Vás..

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Kontaktní formulář