CHALUPA NA PROSTŘEDNÍ BEČVĚ V MÍSTNÍ ČÁSTI BACOV

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte chalupu v samotném srdci Moravskoslezských Beskyd na samostatném pozemku? Již hledat nemusíte!

Nabízím Vám chalupu z roku 1939 jehož zastavěná plocha činí 73 m². Je postavená na kamenném základu ze smíšeného zdiva, určená k rekonstrukci. Disponuje dvěma obytnými místnostmi, koupelnou s WC a půdním prostorem, který slouží jako úložný prostor nebo nabízí možnost vybudování dalších místností . Má přiznané dřevěné trámové stropy.

Chalupa je připojena na elektřinu, vodu čerpá z vlastní studny s vybudovanými rozvody po celé chalupě a odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Vytápění je řešeno krbovými kamny s výměníkem. Sedlová střecha je v dobré kondici pokrytá pálenou taškou, která Vám bude sloužit ještě spoustu dalších let.

Celková plocha pozemku činí 1952 m² přičemž 1542 m² je plocha pro bydlení a vybízí se tak možnost tento pozemek využít i pro investiční záměr.

Na pozemku je umístěn velice prostorný kamenný sklep vybudovaný ve svahu a roubená stavba, která je připojena na elektřinu a může sloužit jako letní sídlo pro Vaše ratolesti, jako nouzový nocleh anebo jakékoliv jiné využití, které sami uznáte za vhodné.

Orientace pozemku je na jihozápad, takže budete mít dostatek denního světla po celý den.

Podél pozemku protéká významný Bácovský potok, který může sloužit jako kvalitní zásoba pitné vody.

Bacov neboli Bacovské údolí je místní část obce Prostřední Bečva v okrese Vsetín. Nachází se v hornatém srdci Moravskoslezských Beskyd, která přímo přiléhá a následně přechází v pohoří Radhošťského hřbetu.
V jakémkoliv počasí a ročním období nabízí okolní kopce krásné turistické procházky, běžecké trasy nebo vyjížďky na horských kolech. Nedaleko, téměř 3 kilometry vzdušnou čarou se nachází všemi známé pustevny, které byly prohlášeny národní kulturní památkou.

Pro ty z Vás kteří máte rádi cestování autobusem, má tato chalupa nespornou výhodu, jelikož autobusová zastávka se od tohoto místa nachází pouhých 50 kroků.

Zkrátka ideální chalupa s vlastními pozemky, příjezdem, roubenkou na krásném místě, kterou budete dnes hledat už velmi těžko.

Chalupa je volná a k dispozici ihned.

V případě většího počtu zájemců si majitel vyhrazuje právo upřednostnit zájemce s nejvhodnější nabídkou.

Pro více informací a případnou prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Typ:PřízemníBudova:Smíšená, roubenka
Plocha užitná:73 m²Plocha pozemku:1 952 m²
Poloha:SamostatnýUmístění:Klidná část
Rok výstavby:1939Sklep:Ano -ve svahu
Voda:Ano- ze studnyElektřina:Ano – 220 V
Odpady:Veřejná kanalizaceStav:Před rekonstrukcí
PENB:G – nedodánÚzemí:CHKO Beskydy

Uvedené plochy odpovídají katastrální mapě.

Videoprohlídka

Fotogalerie

CENA

2.700.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Kontaktní formulář