PRODÁNO – RODINNÝ DŮM V PŘEROVĚ – DLUHONICE

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte rodinný dům poblíž města Přerova s prostornou zahradou? Potom jste možná právě našli.

Nabízím Vám na prodej rodinný dům o dvou samostatných bytových jednotkách po částečné rekonstrukci. Součástí prodeje je i hotový stavební projekt k případnému dokončení rekonstrukce, tudíž Vám ušetří spoustu času na úřadech. Zdali však budete chtít rekonstrukci dokončit je už na Vás.

Izolovaný řadový rodinný dům ze smíšeného zdiva nabídne 2 bytové jednotky s průjezdem na prostornou zahradu, dílnu a kryté venkovní posezení s krbem. Dispozičně nabídne bezbariérový byt v přízemí o dispozici 2+1 s předsíní, kotelnou, samostatnou koupelnou a WC. V ložnici je umístěna oddělená šatna. Na prostorné půdě je možné vybudovat obytné podkroví. Vytápění je zde řešeno plynovým kotlem s novým rozvodem ústředního topení a o ohřev vody se stará elektrický bojler. Na podlahách izolované plovoucí podlahy a keramická dlažba. Nové omítky. Okna plastová.

Ve dvorním traktu je patrový objekt se samostatným vchodem o dispozici 1+1, sprchovým koutem a WC. Vytápění je zde řešeno elektrickými přímotopy. Ohřev vody zajištěn průtočným ohřívačem na 380V. Okna původní dřevěná.

V celém objektu je nová elektřina v mědi a rozvody vody a odpadů jsou nové v plastu. Napojen je na veškeré inženýrské sítě (obecní vodovod, elektřinu, plyn a kanalizaci). Střecha v dobrém stavu. Krytina pálená taška a plech. Celkový stav je dobrý.

Na zahradě je skleník, ovocné stromy a dostatek místa k trávení volných chvil s rodinou, kam se bez problémů vejde i bazén.

Příjemné chvíle Vám zpříjemní kryté posezení s krbem a grilem.

Zní Vám toto jako ideální místo pro Vaše nové bydlení? Dost možná ano. Bydlet můžete prakticky ihned a průběžně dobudovat bydlení dle vlastních představ. V blízké vzdálenosti do města Přerova a za cenu bytu ve městě, získáte zkrátka hodně muziky za málo peněz.

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Budu se na Vás těšit.

Poloha objektu řadovýDruh objektu (zdivo)smíšené
Stav objektu dobrýZástavbaobytná
Zastavěná plocha190 m²Užitná plocha150 m²
Celková plocha pozemku691 m²Dispozice3+2
Elektřina230 V, 380 VOdpadyseptik s přepadem do kanalizace
Vodaobecní vodovodPlynplynovod
Topeníplynový kotel, el. přímotopyVedlejší stavbadílna, kryté posezení
Orientacevýchod, západPENBG

V případě, že Vás plánky zajímají, tak originály Vám mohu ukázat na prohlídce anebo je získáte při koupi tohoto domu. Přesto jsem však zpracoval PŮDORYSY, na které se můžete podívat zde, abyste měli lepší představu o dispozici:

Videoprohlídka

Fotogalerie

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

2.200.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář