NA PRODEJ BYT 2+1 V PŘEROVĚ

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte byt po kompletní vkusné rekonstrukci, v blízkosti centra města a s veškerou občanskou vybaveností? Pokud ano, tak je tato nabídka určena právě pro Vás.

Nabízím Vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 se zasklenou lodžií, o celkové užitné ploše 52 m², který se nachází na ulici Jasínkova ve městě Přerov.

Byt je umístěn v 6. patře panelového domu s výtahem. Bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2013 na jejíž kompletní realizaci se podílela známá bytová architekta. Díky tomu je chytře využito každé místo, nabídne spoustu úložných prostor a dostatek prostoru.

Dispozičně Vám byt nabídne vstupní chodbu s botníkem a vestavěnými skříněmi, kuchyň s moderní osvětlenou kuchyňskou linkou na zakázku s vestavěnými spotřebiči a jídelním koutem. Prostorný obývací pokoj s nábytkem na míru a knihovnou splní veškerá vaše očekávání. Z obývacího pokoje je možný vstup na zasklený balkón. Ložnice je vybavena nábytkem na míru a nechybí ani pracovní kout. Na chodbě je umístěno samostatné WC a v samostatné koupelně se sprchovým koutem je umístěna skříň ve které se nachází prostor pro pračku, osušky apod. K bytu taktéž náleží sklep o rozloze 2 m².

Ve všech pokojích a na chodbách jsou vinylové podlahy, v koupelně a na WC je pak keramická dlažba. Okna jsou plastová. V bytě se také nachází sádrokartonové podhledy s bodovými světly, ambientním osvětlením a stropními svítidly.

Orientace bytu na jihovýchodní stranu dává jasné znamení, že Vás slunce příjemně probudí a v letních měsících se nemusíte bát přes den vysokých teplot.

Umístění je ideální, jelikož je v naprosté blízkosti centra města za nákupním centrem OC Galerie Přerov, v blízkosti se nachází školy, školky, obchody, zdravotnické zařízení, lékárny apod. Tudíž veškerou občanskou vybavenost budete mít hned za dveřmi. Pro ty nejmenší se hned u domu nachází dětské hřiště.

Samozřejmostí je napojení na veškeré inženýrské sítě a připojení k internetu.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci dle jeho zvolených kritérií.

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti nebo Vás zajímá více informací, neváhejte mě kontaktovat.

UmístěníCentrum městaBudovaPanelová
StavPo rekonstrukciZástavbaObytná
Užitná plocha52 m²Sklep2 m²
Dispozice 2+1Balkón2 m²
Patro6. patro (7.NP)VýtahAno
ParkováníPřed domem nebo OC GaleriePENBNebyl dodán – proto třída „G“

PŮDORYS

Videoprohlídka

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

2.700.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář