PRODÁNO – BYT 2+1 V PŘEROVĚ

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Nabízím Vám k prodeji prostorný byt o dispozici 2+1 s celkovou plochou 66 m². Je umístěn ve 3. patře cihlového domu v Přerově na ulici Jižní čtvrť. Bydlení je zde klidné, bezproblémové a okolí nabídne veškerou občanskou vybavenost. 

Bytová jednotka je v původním ale velmi udržovaném stavu.

Dispozičně nabídne vstupní chodbou s vestavěnou skříní a spíží. Kuchyň s kuchyňskou linkou orientovanou na východ. Prostorný obývací pokoj a ložnice s orientací na západ Vám poskytne dostatek denního světla. Ve zděném jádře je umístěna samostatná prostorná koupelna s koupací vanou a samostatným WC. K bytu náleží 2 samostatné sklepy o celkové ploše 9 m², které nabídnou dostatek úložného prostoru a do kterých je možný bezbariérový vstup z boční strany domu.

Na podlahách dřevěné parkety, PVC a keramická dlažba. Okna plastová.

Vytápění ústřední dálkové. Ohřev vody zajištěn vlastní plynovou karmou. Komín po revizi. 

Byt je napojen na veškeré inženýrské sítě – vodu, elektřinu, plyn. Jsou zde zavedeny rozvody kabelové televize a internetu.

Tento dům z 50 let prošel před 5 lety kompletní revitalizací. Má novou střechu, nové zateplení, nová plastová okna a samozřejmě i stoupačky. Nejedná se o žádný panelák, nýbrž o poctivou cihlu. Proto Vám nabídne menší hlučnost, menší pohyb lidí, soukromí, lepší dispoziční změny.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Obchod se smíšeným zbožím. Víceúčelové hřiště, kde se zabaví i ti nejmenší. Do centra města je to kousek. Je zde mateřská školka, nedaleko gymnázium, střední pedagogická škola, autobusové zastávky a na hlavní vlakové a autobusové nádraží to není také daleko. V těsné blízkosti Hotel Na Jižní s restaurací. Možnost vycházek do okolní přírody, např. ovocná stezka nebo pro ty zdatnější na kopec Švédské šance. Výborná dostupnost na dálnici.

Největší výhody: prostorný byt se skvělou dispozicí s možností přebudování dle vlastních představ, veškerá občanská vybavenost, centrum v dosahu, klidné prostředí, možnost okamžitého bydlení.

Líbí se Vám tato nabídka? Máte zájem o bližší informace a prohlídku? Neváhejte mě kontaktovat.

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOV

3D SCAN

VIZUALIZACE OBÝVACÍHO POKOJE

PŮDORYSY

Videoprohlídka

CENA

2.390.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Kontaktní formulář