PRODÁNO – BYT 3+1, UL. JASÍNKOVA, PŘEROV

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte bydlení v blízkosti centra města? Nebo hledáte vhodnou investici s následným pronájmem? Pokud ano, tak je tato nabídka určena právě pro Vás.

Nabízím Vám na prodej byt o dispozici 3+1 s celkovou užitnou plochou 61 m² v panelovém domě na ulici Jasínkova ve městě Přerov.

Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží (4. patro) s výtahem. Bytová jednotka je v původním ale velice udržovaném stavu, určená k rekonstrukci.

Nabídne prostornou vstupní chodbu s vestavěnou skříní, kuchyni s kuchyňskou linkou, centrální obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, samostatnou koupelnu s vanou, samostatné WC a prostornou zasklenou lodžii o velikosti 3,8 m². Jádro je původní umakartové. Elektřina původní. Na podlahách se nachází dřevěné parkety a PVC. Okna jsou plastová. Jedná se tak o velice zajímavou nabídku, kdy byt si můžete zrekonstruovat dle vlastních představ. Součástí bytu je také sklep o rozloze 2 m².

Orientace bytu je na severozápad, což zaručuje dostatek denního světla a příjemné prostředí. V okolí nemovitosti je bohatá občanská vybavenost, jako jsou škola, školka, zdravotnická zařízení a kompletní síť obchodů a služeb v nákupním centru OC Galerie Přerov, dětské hřiště a další. Zkrátka budete mít vše na dosah ruky.

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti nebo Vás zajímá více informací, neváhejte mě kontaktovat.

Dispozice3+1Užitná plocha61 m²
VlastnictvíOsobníStavPřed rekonstrukcí
UmístěníCentrum městaDruh objektuPanelová
Podlaží5. NP ( 4.patro)VýtahAno
ElektřinaPůvodní (hliník)JádroPanel, umakart
PlynAno, plynovodVodaDálkový rozvod
PodlahyDřevěné čtvercové parkety, PVC a keramická dlažbaVytápěníDálkové
OknaPlastováLodžieZasklená
Sklep2 m²PENBnebyl dodán, proto třída „G“

PŮDORYS

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

2.370.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář