PRODÁNO – DŮM V CENTRU MĚSTA HOLEŠOV

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte bydlení v centru města Holešov, které by bylo možné spojit s podnikáním anebo chcete mít zkrátka jen rodinný dům s dostatkem úložného prostoru? Potom už hledat nemusíte!

Nabízím Vám rodinný dům s velice prostornou garáží, dílnou, půdním prostorem a uzavřeným dvorem s možností vjezdu.

Dům se nachází na pozemku o celkové výměře 283 m² a jeho nespornou výhodou je přístup z obou stran, takže s parkováním nebudete mít sebemenší problémy.

Nabízí se zde myšlenka, přebudovat dům na dva byty a využít jej tak jako investiční záměr.

Jednopodlažní, částečně podsklepený rodinný dům je po částečné rekonstrukci: nové rozvody elektřiny v mědi, nové rozvody vody a odpadů v plastu, nové radiátory, rozvody topení v plastu (vysoká životnost), nové omítky, nové plovoucí podlahy, keramická dlažba a obklady, nová plastová okna, dveře a zárubně, sádrokartonové podhledy s bodovými světly, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů (horkovzdušná trouba, sklokeramická varná deska, digestoř, myčka nádobí), nová koupelna s vanou a prostorným sprchovým koutem a samostatné WC.

Užitná plocha činí 155 m² a nabízí dispozici 4+1.

V přízemí se nachází prostorná chodba se vstupem na uzavřený dvůr. Obývací pokoj je vybaven krbem zn. Aquaflam Vario Saporo s teplovodním výměníkem, který pomáhá minimalizovat provozní náklady. Moderní prostorná kuchyně s jídelním koutem, Vám nabídne dostatek místa pro Vaše kulinářské umění a o dokonalý relax se pak po náročném dni postará moderní vkusná koupelna.

V 1. podlaží jsou vybudovány dva samostatné pokoje a centralizovaný velice prostorný pokoj, který lze přebudovat dle vlastních představ k dalšímu využití. Nad tímto je půdní prostor, kde může vzniknout obytné podkroví. To už je však na Vás.

Přemýšlíte, kam dáte tu tunu věcí, které nemáte kam naskládat? Na dvoře je obrovská garáž s dílnou a dalším půdním prostorem, kam se vleze snad úplně všechno. Toto stavení, může sloužit také pro podnikatelské záměry jako dílna, sklad apod.

To, že to tady bude fungovat z té praktické stránky, už víme. Bude se Vám tady však líbit? Věříme, že poloha domu přímo v centru města Holešov, Vám nabídne takové možnosti jako málo komu (potraviny, městské tržiště, kavárny, cukrárny, pizzerie, poliklinika, základní škola, mateřská škola, zámek Holešov, zámecký rozlehlý francouzský park, skatepark a další).

Vyžití je v tomto městě opravdu velkolepé.

Dům je volný a k dispozici ihned.

Momentálně jediný dům v centru města na prodej, který si můžete koupit.

Pokud vidíte v tomto domě a místu stejné kouzlo jako já, tak potom neváhejte a přijďte se sami přesvědčit.

Pro více informací a případnou prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

Budova:CihlováPoloha:Řadový
Plocha užitná:155 m²Plocha pozemku:283 m²
Garáž:37 m²Parkování:3 místa
Typ domu:PatrovýUmístění:Centrum města
Bezbariérový:NESklep:12 m²
Dispozice:4+1PENB:G

Uvedené plochy odpovídají katastrální mapě.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

3.990.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář