RODINNÝ DŮM SE ZAHRADOU V OBCI PAVLOVICE, OKRES VYŠKOV

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Zkrátka a jednoduše! Hledáte dům, který si můžete zrekonstruovat dle vlastních představ, na skvělém místě? Potom už hledat nemusíte!

Nabízím Vám rodinný dům se zahradou a průjezdem, který může sloužit jako garáž.

Dům se nachází na pozemku o celkové výměře 318 m² v malebné obci Pavlovice, součástí obce Bohdalice-Pavlovice v okrese Vyškov, jejíž jméno pochází od tvrze Pavlov, která zde dříve stála. Udržovaná, čistá, neobyčejně sympatická vesnice s krásnými vodními plochami v těsné blízkosti přírodní rezervace Ve Žlebcách a malebnou krajinou.

Jedná se o jednopodlažní rodinný dům jehož užitná plocha činí 150 m² na betonových základech ze smíšeného zdiva (pálená a nepálená cihla). Zastavěná plocha činí 90 m².

V přízemí se nachází dvě oddělné místnosti, které je možné odstraněním nenosné příčky propojit a vybudovat zde například prostorný obývací pokoj s kuchyní.
Horní patro Vás nadchne otevřenou galerií, ve které je možné zřídit další obytné místnosti dle svých představ. Půda pak může sloužit jako další skladovací prostor.
Objekt je připojen na elektřinu, plyn a septik. Přípojka vody a případně veřejná kanalizace se nachází přímo před domem. Na zahradě je umístěna studna jako další možný zdroj vody.
Dům je izolovaný. Má novou sedlovou střechu pokrytou pálenou taškou, která Vám bude sloužit spoustu dalších let. Instalovány nová plastová okna a plastové vstupní dveře.
Obecně vzato je dům ve velmi dobré výchozí kondici. Zkrátka skvělý základ.

V obci Bohdalice-Pavlovice je mateřská i základní škola, pošta, zámek Bohdalice, regionální muzeum Tomáše E. Müllera, knihovna, obchody, hřiště. Tedy veškerá základní občanská vybavenost v dosahu.

10 km od města Vyškov
11 km od města Bučovice
40 km od Brna s blízkým nájezdem na dálnici D1

Prověřená stavba k rekonstrukci dle vlastních představ. Lesy, vodní plochy, krásná krajina kam se podíváte, klid a přitom kousek od města. Ideální místo pro Váš klidný rodinný život.

Dům je volný a k dispozici ihned.

V případě více zájemců mohu využít pro výběr kupujícího formu aukce.

Pro více informací a případnou prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Budova:smíšenáDispozice:2+1
Stav objektu:před rekonstrukcíPoloha:rohový
Plocha užitná:150 m²Plocha pozemku:318 m²
Elektřina:anoPlyn:ano
Odpady:septikVoda:studna, vodovod před domem
Střecha:nová, pálená taškaPENB:G

Uvedené plochy odpovídají katastrální mapě.

Videoprohlídka

Fotogalerie

CENA

2.170.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Kontaktní formulář