PRODÁNO – RODINNÝ DŮM V OBCI SOBÍŠKY, okr. PŘEROV

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte rodinný dům k rekonstrukci s velkorysým pozemkem v malebné přírodě? Anebo dům s inženýrskými sítěmi a pozemkem, který je celý stavební a můžete si tak postavit nový dům dle vlastních představ v blízkosti centra obce? Potom by se Vám mohla líbit právě tato nabídka.

Mám tu pro Vás na prodej koncový, rohový, cihlový, nepodsklepený rodinný dům jehož užitná plocha činí 98 m² a celková plocha pozemku má krásných 902 m².

Dům je umístěn v klidné části obce Sobíšky v okrese Přerov. Postaven na úpatí kopce v údolí, které se mírně svažuje směrem k Vinarům. Vzhledem ke svému umístění budete mít jen jednoho přímého souseda. Orientován je na jih, východ a západ. O slunné paprsky tak nebudete mít nouze a ve večerních hodinách můžete sledovat západ slunce.

Dispozičně je řešen jako 2+1. V přízemí se nachází vstupní chodba, kde je umístěno WC a spíž. Dále pak obývací pokoj, ložnice, kuchyně a koupelna s vanou. Koupelna byla v minulosti přistavována a vlivem nefunkčního propojení došlo na obvodové stěně k prasklině, která nijak extrémně nenarušuje statiku samotného domu. Na půdě je pak další prostor který může sloužit k uskladnění různého materiálu anebo k vybudování obytného podkroví. To už je však na Vás.

Dům není izolovaný ani zateplený. Je připojen na inženýrské sítě (elektřina, plynovod, obecní kanalizace). Odpady jsou svedeny do jímky. V obci se nachází obecní kanalizace a je tak možné připojení, přičemž kanalizace je přímo před domem. Vytápění je řešeno lokálními plynovými topidly. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Na podlahách se nachází z převážně části beton a PVC, keramická dlažba a v jednom pokoji jsou původní dřevěná prkna. Okna dřevěná špaletová.

Na pozemku se pak nachází vedlejší stavby v podobě dílny a kůlny pro uskladnění různého nářadí a materiálu. Jsou zde také 2 studny jako další vodní zdroj.

Na zahradě jsou vzrostlé a ovocné stromy, přičemž zahrada je dle platného územního plánu stabilizovanou plochou plochy smíšené obytné venkovské. Což je bezesporu velikou výhodou, když si budete chtít splnit své sny o bydlení.

Obec Sobíšky je malebná obec vzdálená 7 km od města Přerov. V obci je knihovna a obecní úřad. Cesty jsou asfaltové s pouličním osvětlením. Do obce zajíždí autobus směr Zábeštní Lhota a Potštát. Mateřská školka je vedlejší obci Buk ve vzdálenosti 1,5 km.

Dům je volný a ihned k dispozici.

Pro více informací a případnou prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Poloha objektukoncový, rohovýDruh objektucihlový
Stav objektupřed rekonstrukcíZástavbaobytná
Zastavěná plocha180 m²Užitná plocha 98 m²
Celková plocha pozemku902 m²Zahrada722 m²
Dispozice2+1Sklepnení
Elektřina230 V, 380 VOdpadjímka, kanalizace před domem
Vodaobecní vodovod, studnaPlynplynovod
Topenílokální plynové topidlaOhřev vodyelektrický bojler
Parkovánína vlastním pozemkuPENBnebyl dodán – proto třída G

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

1.700.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář