PRODÁNO – RODINNÝ DŮM / CHALUPA – TROUBKY-ZDISLAVICE, okr. Kroměříž

Certifikovaný makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Bohaté zkušenosti

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000 Kč.

Slušné jednání

Hodnoty bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

LISTA

Hledáte rodinný dům anebo chalupu, do které už nebudete muset investovat žádné velké částky? Tak jste právě možná našli.

Nabízím Vám na prodej dům po částečné rekonstrukci, ve kterém byly všechny důležité úpravy již udělány. Nachází se v obci Troubky – Zdislavice v okrese Kroměříž a byl rekonstruován v roce 2020.

Celková plocha pozemku činí 227 m² a užitná plocha činí 110 m². Samostatně stojící, zděný dům je dispozičně řešen jako 3+1 se zahradou před domem, krytým stáním pro vaše plechové miláčky, oplocen s pojezdovou bránou na dálkové ovládání.

Objekt je napojen na obecní vodovod, elektřinu a kanalizaci. Přípojka plynu je na pozemku, avšak není dovedena do domu. Rozvody elektřiny jsou tedy v mědi a rozvody vody a odpadů pak v plastu. Nová střecha, krytina pálená taška. Okna plastová.

V prvním podlaží se nachází vstupní hala s dřevěným schodištěm na míru, ložnice, kuchyně s kuchyňskou linkou, koupelna se sprchovým boxem a WC. Na podlahách najdeme PVC, koberec a keramickou dlažbu. Podkroví nabídne jeden pokoj a místnost nachystanou na dodělání dalšího pokoje. To už je však na Vás.

Vydlážděný prostor u domu se vybízí jako ideální místo pro trávení volných chvil, grilování a posezení s přáteli či rodinou.

Na pozemku je dílna pro kutily a krytý prostor pro uskladnění dřeva či různého materiálu. Pozemek je dostatečně veliký, kde se s přehledem vejde i bazén.

Vytápění je řešeno krbovými kamny s výměníkem, připojené na ústřední vytápění radiátory po celém domě. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem.

V obci je k dispozici smíšené zboží, hospoda, autobusová zastávka a dětské hřiště.

Nespornou výhodou je nedaleký nájezd na dálnici D1.

Dům je k dispozici a volný ihned.

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Poloha objektusamostatnýDruh objektusmíšená
Stav objektuvelmi dobrýZástavbaobytná
Zastavěná plocha90 m²Užitná plocha110 m²
Celková plocha pozemku227 m²Dispozice3+1
Elektřina230 V , 380 VOdpadkanalizace
Vodadálkový vodovodPlynna pozemku
Topeníústřední tuhá palivaVedlejší stavbadílna, dřevník, kryté stání
Orientacevýchod, západPENBG

Pokud se nechcete trápit či přemýšlet nad plánky, tak tu mám pro Vás virtuální prohlídku – 3D SCAN. Dům, můžete projít i s nasazenými VR brýlemi!

V případě, že Vás plánky zajímají, tak originály Vám mohu ukázat na prohlídce anebo je získáte při koupi tohoto domu. Přesto jsem však zpracoval PŮDORYSY, na které se můžete podívat zde, abyste měli lepší představu o dispozici:

Videoprohlídka

Fotogalerie

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

CENA

2.800.000,-Kč

(včetně provize a právního servisu)

Marek
Ondruška

„Profesionál s lidskou tváří“

Je jasné, že každý bude o sobě psát jen to, jak je nejlepší a největší. Také jak je dokonalý a bude se snažit dokazovat svoji velikost. To, jestli je někdo takový či makový, je třeba nechat na posouzení jiných. Proto zde o sobě napíšu jen pravdivé informace abyste mě mohli blíže poznat a udělali si o mě vlastní představu. Samozřejmě nejlepší je se osobně potkat a blíže se poznat ?.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort. 

Marek Ondruška

Přeji všem krásný den a hlavně pohodu. Ve stručnosti něco málo o mně. Pokud Vás bude zajímat více informací najdete je v sekci „O mně“.

Určitě nejsem makléř, který používá nekalé obchodní taktiky nebo agresivní vyjednávání. Vždy s každým jednám na rovinu.

Důležitými hodnotami, které uznávám a bez kterých si nedokážu spolupráci představit jsou férové jednání, důvěra, empatie a komfort.

Ročně svým klientům prodám nemovitosti v hodnotě přes 50.000.000, -Kč a ročně pronajmu nemovitosti v úhrnu nájmů zhruba 200.000, -Kč měsíčně.

Nikdy neutíkám z boje, jsem zodpovědný a nevzdávám se. Chci být vždy po ruce a řešit vaše problémy.

Používám moderní nástroje – točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, vytvářím marketing a další. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům.

To vše s jasným cílem:  PRODAT VAŠI NEMOVITOST K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI.

Záleží mi na informovanosti a spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Ozvěte se, než to udělá někdo jiný

Kontaktní formulář